Reklama:

informacje o Elblagu - katalog firm -  w elblag

Kredyt na zakupy

czytano 3813 razy

Szkolna wyprawka, wymarzone wakacje, czy przygotowanie wesela jest bardzo kosztowne. Niedługo zacznie się październik i wielu rodziców zacznie przygotowywać wyprawki dla swoich dzieci, które studiują w innych miastach. Do tych wydatków trzeba doliczyć bieżące zobowiązania i w ogólnym rozrachunku może się okazać, że nasz budżet domowy jest pod kreską…

Bank pomoże

Zazwyczaj w takich sytuacjach mamy do wyboru, albo z czegoś zrezygnować, albo pożyczyć pieniądze. Pożyczki nie zawsze się opłacają, ale gdy nie ma wyjścia, to wybieramy się do banku, aby wybrać najlepszy kredyt gotówkowy. Jeśli jesteśmy osobami pracującymi, które nie mają problemów z dotychczasowymi zobowiązaniami finansowymi, to nie powinniśmy mieć problemu z otrzymaniem kredytu. Kredyty gotówkowe, to produkty na dowolny cel, więc przy składaniu wniosku nie musimy podawać informacji dotyczących potrzeby. Taki kredyt możemy przeznaczyć na remont mieszkania, na kupno nowych mebli, albo na wycieczkę zagraniczną. Ile pomysłów, tyle możliwości.

Kredyt bez prowizji

Zdobycie klienta nie jest łatwym zadaniem, szczególnie, gdy na rynku jest wiele podobnych ofert, a kredyt jest jednak zadłużeniem, które niesie ze sobą ryzyko niewypłacalności. Dlatego banki starają się tworzyć ciekawe oferty, z różnymi upustami, promocjami i rabatami przy kredycie.  Chcą, aby ich produkt był najlepszym kredytem gotówkowym na rynku, ale, czy na pewno jest? Banki tak łatwo nie rezygnują z zarobku, więc jeśli na jednym odejmują, to dodają w innym miejscu, tak, aby ogólny rachunek się zgadzał. Tylko w niektórych przypadkach promocja kredytowa jest w 100% prawdziwa i bez ukrytych kosztów.

Potrzeby, a wysokość raty

Po kredyt gotówkowy sięgamy, gdy brakuje nam pieniędzy na jakiś duży produkt. Wakacje, remont, samochód, meble i wiele innych ważnych wydatków pochłania dużo pieniędzy. Decydując się na pomoc finansową w postaci kredytu, często zawyżamy kwotę, aby zostało na „czarna godzinę”, albo na coś ekstra. Niestety czasami po podliczeniu opłat związanych z kredytem, nawet najlepszym kredytem gotówkowym, może okazać się, że rata znacznie obciąży nasz budżet domowy, choć celem była pomoc finansowa przy zakupach.  W takich sytuacjach trzeba dobrze się zastanowić nad sensem zadłużenia. 

Przemyślany wybór

Decyzja o kredycie gotówkowym jest decyzją z poważnymi konsekwencjami. Po podpisaniu umowy stajemy się dłużnikiem banku lub instytucji finansowej i mamy do oddania kwotę, którą pożyczamy powiększoną o prowizję i oprocentowanie, czasami również o dodatkowe opłaty związane z obsługą kredytu. To ostatnie bardzo często jest naciągane, dlatego trzeba dobrze zorientować się w ofercie, aby wybrać najlepszy kredyt gotówkowy i nie przepłacać za pożyczanie. Wiele ofert dostępnych jest na platformach internetowych banków, więc dostęp do kredytu jest dużo lepszy niż 5 lat temu. W związku z tym warto sprawdzić oferty kredytów w porównywarkach internetowych.data dodania: 2015.10.30 01:18
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji ELBLAG.wortale.net.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt z nami   |   Reklama na portalu   |    Redakcja   |   Nasze portale

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady korzystania & Polityka prywatności   |   Projekt WORTALE.NET  |   Wydawca SOLUMA

| mapa witryny
| login