Reklama:

informacje o Elblagu - katalog firm -  w elblag

Gdzie szukać najlepszych ofert wyprzedaży rocznika 2018 ?

czytano 1310 razy

oferty wyprzedaży rocznika 2018

Przymierzasz się do zakupu pojazdu na wyprzedaży rocznika 2018? To już ostatni dzwonek, aby nabyć samochód w dużym upustem cenowym. Sprawdź, gdzie znajdziesz informacje o atrakcyjnych cenowo ofertach.

Wyprzedaż rocznika 2018 to akcja organizowana przez salony samochodowe, dzięki której pojazdy można nabyć w dużo niższych cenach. Nic więc dziwnego, że z tego rodzaju promocji chce skorzystać wiele osób. Warto jednak mieć świadomość, że im później, tym mniejsze szanse na znalezienie pojazdu marzeń. Dlatego z zakupem wyprzedażowego auta nie należy czekać do ostatniego momentu.

1. Odwiedź salony samochodowe

Jeśli chcesz dotrzeć do informacji o samochodach wyprzedażowych, najlepiej dowiedz się u źródła. Warto odwiedzić kilka salonów, aby zapoznać się z aktualną ofertą. Taka opcja pozwala również na dokładne obejrzenie dostępnych pojazdów oraz wykonanie jazdy testowej.

2. Sprawdź ofertę na stronie internetowej

Z informacjami dotyczących upustów cenowych na poszczególne modele samochodów możesz zapoznać się na stronie www konkretnych marek. Pozwoli to nie tylko na oszacowanie wysokości rabatu, ale również na zapoznanie się ze specyfikacją techniczną danego modelu auta.

Warto jednak pamiętać, że na stronie internetowej danej marki pojawiają się ogólne informacje. Chcąc poznać szczegóły, warto zapoznać się z ofertą udostępnianą na stronie www konkretnego dealera.

Wyprzedaż rocznika 2018 – czy to się opłaca?

Wyprzedaż rocznika 2018 to rozwiązanie, które niesie za sobą wiele zalet. Wśród najważniejszych korzyści wymienia się nabycie fabrycznie nowego pojazdu tańszego nawet o kilkanaście tysięcy złotych. Dzięki temu w założonym budżecie można kupić lepiej wyposażony i bardziej prestiżowy samochód.

Trzeba jednak pamiętać, że taka opcja ma też swoje minusy. Głównym jest ograniczony wybór pojazdów – może to być przeszkodą dla osób, które mają upatrzony model i konkretną wersję wyposażenia.

Masz już wybrany samochód? Sprawdź, jak go sfinansować

Wiesz mniej więcej, jaki samochód chcesz kupić? Czas podjąć decyzję o tym, jak sfinansować zakup auta z wyprzedaży rocznika 2018.

  • Zakup za gotówkę

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć kosztów dodatkowych, jednak wymaga sporych nakładów finansowych. To z kolei może skutkować zachwianiem płynności finansowej poprzez uszczuplenie np. wszystkich oszczędności.

  • Kredyt samochodowy

Jest to opcja, dzięki której można nabyć pojazd wyprzedażowy bez ponoszenia większych jednorazowych kosztów. Wydatek rozkładany jest na miesięczne raty, zaś ich liczba uzależniona jest od wybranego okresu kredytowania.

Ciekawym rozwiązaniem jest tzw. kredyt TCM (cykliczna wymiana samochodów), dzięki któremu można wymienić pojazd na nowy po 3-4 latach. Przykładem jest m.in. Kredyt SMARTPLAN na nowe auta w ofercie Toyota Banku (RRSO 11,48%). Na jego korzyść przemawia wiele argumentów, w tym: niższa o 40% miesięczna rata, wpłata własna już od 10%, możliwość wymiany auta na nowe bez konieczności angażowania dodatkowych środków.

Jeśli interesują Cię samochody z wyprzedaży rocznika 2018, spiesz się. W salonach pozostało już niewiele pojazdów – to ostatnia szansa na poczynienie sporych oszczędności.

Artykuł partnera.data dodania: 2019.01.23 14:51
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji ELBLAG.wortale.net.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt z nami   |   Reklama na portalu   |    Redakcja   |   Nasze portale

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady korzystania & Polityka prywatności   |   Projekt WORTALE.NET  |   Wydawca SOLUMA

| mapa witryny
| login