Reklama:

informacje o Elblagu - katalog firm -  w elblag

Jakie usługi ślusarskie wykonuje ślusarz?

czytano 1204 razy

Ślusarz to rzemieślnik, który dzięki swoim umiejętnościom wybawi Cię z niejednych poważnych opresji – najczęściej kiedy zgubisz klucze do mieszkania, bądź kiedy zatrzaśniesz klucze w aucie. Ślusarza zawołasz jednak nie tylko do awarii, ale również do montażu drzwi antywłamaniowych czy zamka. Jakie jeszcze usługi ślusarskie wykonuje ślusarz?

Awaryjne otwieranie drzwi

Dzięki właściwym umiejętnościom, a także specjalistycznym narzędziom ślusarz zapewnia profesjonalne awaryjne otwieranie drzwi domów czy mieszkań. Może się zdarzyć, że klucz zatrzasnąłeś w mieszkaniu, może się zdarzyć, że wypadł Ci z kieszeni, może się wreszcie zdarzyć, że zostanie Ci skradziony. Do własnego domu musisz jednak jakoś wejść. I tu właśnie z pomocą przychodzi pogotowie ślusarskie. Ponieważ jakoś nie musi znaczyć ze szkodą. Wręcz przeciwnie. Ślusarz otworzy Twoje drzwi w bezinwazyjny sposób, tak byś później nie musiał wymieniać zamka.

Zatrząśnięty samochód i co dalej?

Tego rodzaju awarie doprowadzają nawet bardzo spokojne osoby czasem do furii. Zwłaszcza jeśli w zimowy wieczór obładowani zakupami, marzycie tylko o tym, by dojechać do domu i odpocząć. I nagle zaczyna się nerwowe szukanie klucza w kieszeniach, w torebce, jeszcze raz w kieszeniach. Tu również pomoże ślusarz. Wybijanie szyby zdecydowanie jest bowiem najgorszym scenariuszem. Nie dość, że wymiana szyby to dość drogi koszt, to jeszcze możesz się pokaleczyć, próbując otworzyć drzwi od wewnętrznej strony, a jeśli ktoś z obserwatorów przytomnie wezwie policję, to ten wieczór z pewnością na długo zapadnie Ci w pamięci. Awaryjne otwieranie samochodu to zadanie bowiem dla specjalisty. Ślusarz zrobi to szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Montaż drzwi i zamków

Ślusarz jednak nie jest tylko ratownikiem od zadań specjalnych. Jego doświadczenie z powodzeniem możesz wykorzystać przy montażu drzwi antywłamaniowych czy solidnych zamków. Jeśli nie wiesz, jakie zamki antywłamaniowe wybrać, bądź które drzwi będą idealne do Twojego domu, również zadzwoń do ślusarza. Nie tylko ułatwi wybór, ale również zadba o fachowy montaż zarówno drzwi, jak i zamków. W ramach usług ślusarskich wykonywany jest też regularny serwis, jak i naprawa drzwi antywłamaniowych. Wymiana uszkodzonych drzwi nie zawsze bowiem będzie konieczna.

Również kiedy masz problem z systemem Master Key, kiedy złamał Ci się klucz do skrzynki pocztowej, bądź kiedy zapomniałeś kodu do sejfu, skorzystaj z pomocy ślusarza.

 

Artykuł partnera.data dodania: 2019.12.09 13:26
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji ELBLAG.wortale.net.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt z nami   |   Reklama na portalu   |    Redakcja   |   Nasze portale

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady korzystania & Polityka prywatności   |   Projekt WORTALE.NET  |   Wydawca SOLUMA

| mapa witryny
| login