Reklama:

informacje o Elblagu - katalog firm -  w elblag

Kredyt samochodowy balonowy? Zobacz, czym jest i dlaczego warto się nim zainteresować

czytano 1810 razy

Zakup nowego samochodu w salonie jeszcze nigdy nie był tak prosty! Już teraz pokażemy Ci jak łatwo i szybko możesz nabyć praktycznie nowe auto, nawet jeżeli nie masz wystarczających oszczędności. Co więcej, dzięki korzystnym formom finansowania, jak choćby samochodowy kredyt balonowy, nie musisz już obawiać się o wysokie koszty spłaty zaciągniętych zobowiązań.

Czym jest kredyt balonowy?

Tego typu kredyt samochodowy to forma finansowania, w której to kredytobiorca, a nie sam bank, ma największy głos w ustaleniu wysokości rat wpłacanych na konto banku każdego miesiąca. Zgodnie z definicją, kredyt tego rodzaju opiera się o regularne spłaty niskich rat, a największa z nich, zwana balonową spłacana jest na sam koniec umowy kredytu.

Jakie firmy oferują taki kredyt?

Przykłady kredytów balonowych? Ot, choćby Kredyt SMARTPLAN na nowe samochody od Toyota Bank. Dzięki temu programowi wyjedziesz z salonu całkowicie nową Toyotą po wpłacie już tylko 10% jej wartości. W przypadku niektórych modeli może to być nawet mniej niż 10 tysięcy złotych! Kolejne raty spłacać będziesz w wysokości rzeczywistej utraty wartości auta, a pozostałą wartość zapłacisz na sam koniec obowiązywania umowy kredytowej (czyli za 3 lub 4 lata).

To jednak nie wszystko! Kredyt SMARTPLAN na nowe samochody od japońskiej firmy oznacza również szereg innych korzyści dla Ciebie. Przykładowo, jeżeli po spłacie kredytu zdecydujesz, że chcesz wymienić auto na nową Toyotę, masz możliwość odkupu dotychczas używanego samochodu przez dealera. Tylko pomyśl jakie to wygodne - nie musisz już martwić się o sprzedaż czy tracić czasu na odwiedziny kolejnych niezdecydowanych kupujących.

Teraz stać Cię na nowy samochód

Myślisz, że nowe auta są drogie w zakupie? Wcale tak nie musi być, czego najlepszym dowodem jest formuła Kredytu SMARTPLAN na nowe samochody od Toyota Bank. Co ważne, kupujesz całkowicie nowy samochód, objęty gwarancją producenta - a więc zyskujesz pewność bezawaryjnej eksploatacji przez kilka ładnych lat i setki kilometrów!

Już teraz zapomnij o autach używanych. Szkoda czasu na jego poszukiwanie i nerwów na usuwanie pojawiających się w trakcie eksploatacji usterek, skoro tak łatwo możesz przesiąść się do fabrycznie nowego samochodu, którego będziesz pierwszym właścicielem.

Odwiedź salon sprzedaży i znajdź idealne auto dla siebie. Przekonaj się, jak przyjemnie jest zasiąść w pachnącym nowością wnętrzu, mając świadomość że danego auta nikt wcześniej jeszcze nie użytkował i czeka ono właśnie na Ciebie!

Spiesz się!

Chcesz kupić swoje nowe auto jeszcze taniej? Lepiej się pospiesz - nawet do marca 2018 w salonach trwała będzie wyprzedaż rocznika 2017, w ramach której możesz kupić wymarzony pojazd znacznie taniej. Dealerzy właśnie zaczynają oferować pierwsze promocje, dzięki którym Twój ostateczny wydatek na całkowicie nowe auto będzie znacznie mniejszy.

Zobacz to

Sam przekonaj się, jakie to korzystne:

  1. Znajdujesz auto z wyprzedaży rocznika, znacznie taniej niż w cenie katalogowej
  2. Wpłacasz za nie tylko 10% wartości
  3. Już jutro możesz mieć całkowicie nowy samochód!

Reprezentatywny przykład dla Kredytu SMARTPLAN: cena nowego samochodu 70 000,00 zł, wpłata własna 21 000,00 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczna wartość raty kredytowej 1 210,00 zł, z Ostatnią Ratą 14 000,00 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 5,99%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,48%. Całkowita kwota kredytu 49 000,00 zł, całkowity koszt kredytu 10 339,09 zł (obejmuje prowizję bankową 1 470,00 zł, odsetki 5 879,05 zł, oraz szacunkowy koszt ubezpieczenia komunikacyjnego AC 2 990,04 zł), całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 59 339,09 zł. Kalkulacja ważna na dzień: 23-01-2017 r.

Informacja prasowa.data dodania: 2017.11.24 12:15    data edycji: 2017.11.24 12:17
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji ELBLAG.wortale.net.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt z nami   |   Reklama na portalu   |    Redakcja   |   Nasze portale

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady korzystania & Polityka prywatności   |   Projekt WORTALE.NET  |   Wydawca SOLUMA

| mapa witryny
| login